snippets (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve
