Snippets (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Revisions
pl: Wersje

en: Clone
pl: Klonuj

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: Storage
pl: Magazyn

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?
