Snippets (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Snippets
ru: Сниппеты

en: Revisions
ru: Редакции

en: Clone
ru: Клонировать

en: Revert
ru: Вернуть

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: revert
ru: вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Storage
ru: Хранилище

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите вернуться к редакции от %revision-date?

en: presets
ru: наборы настроек

en: preset
ru: набор настроек
