snippets (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Revisions
af: Weergawes

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
