snippets (7.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Revisions
cs: Revize

en: Clone
cs: Klonovat

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Storage
cs: Ukládání

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?
