Snippets (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Revisions
fi: Versiot

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Storage
fi: Tallennus

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?
