Snippets (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?
