Snippets (7.x-1.0-rc4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Preview
fr: Aperçu

en: View
fr: Voir

en: Revisions
fr: Versions

en: Clone
fr: Cloner

en: Revert
fr: Rétablir

en: Revisions for %title
fr: Versions de %title

en: Revision
fr: Version

en: Storage
fr: Stockage

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir rétablir la version du %revision-date?
