Snippets (7.x-1.0-rc4) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
