Snippets (7.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Revisions
sk: Revízie

en: Clone
sk: Klonovať

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?
