Snippets (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Snippets
hu: Részletek

en: Revisions
hu: Változatok

en: Clone
hu: Klónozás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Snippet
hu: Részlet

en: Storage
hu: Tárolás

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?
