Snippets (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Clone
he: שכפול

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Storage
he: אחסון

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?
