Snippets (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Storage
lt: Saugykla

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?
