Snippets (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany
