Snippets (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
