Snippets (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Revisions
gl: Revisión

en: Clone
gl: Clonar

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?
