Snippets (7.x-1.11) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Preview
id: Pratinjau

en: View
id: Lihat

en: Revisions
id: Revisi

en: Clone
id: Kloning

en: Revert
id: Kembali

en: Revisions for %title
id: Revisi untuk %title

en: Revision
id: Revisi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
id: Anda yakin ingin mengembalikan ke revisi %revision-date?
