Snippets (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: View
oc: Veire

en: Clone
oc: Clonar

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?
