Snippets (7.x-1.11) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Revision
ps: بياكتون
