Snippets (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Revisions
sl: Različice

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?
