Snippets (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Preview
vi: Xem trước

en: View
vi: Xem

en: Snippets
vi: Đoạn lệnh

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
vi: Bạn có chắc muốn trở lại về bản duyệt từ %revision-date?
