Snippets (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ
