Snippets (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?
