Snippets (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan
