Snippets (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Revisions
hr: Revizije

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Storage
hr: Spremnik

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?
