Snippets (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Revision
ne: संशोधन
