Snippets (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Revisions
ro: Revizii

en: Clone
ro: Clonare

en: Revert
ro: Revenire

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Storage
ro: Depozitare

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriţi revenirea la revizia din %revision-date?
