Snippets (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
