Snippets (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;
