Snippets (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Preview
ja: プレビュー

en: View
ja: ビュー

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Clone
ja: 複製

en: Revert
ja: 戻す

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: Revision
ja: リビジョン

en: Storage
ja: ストレージ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ja: 本当に、%revision-date 時点のリビジョンに戻してもよろしいですか？
