Snippets (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: !date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు
