Snippets (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: View
uk: Перегляд

en: Snippets
uk: Уривки

en: Revisions
uk: Редакції

en: Clone
uk: Клонувати

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Storage
uk: Сховище

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Additional classes
uk: Додаткові класи
