Snippets (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Clone
ca: Clona

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?
