Snippets (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Preview
es: Vista previa

en: View
es: Ver

en: Revisions
es: Revisiones

en: Clone
es: Clonar

en: Revert
es: Revertir

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: Revision
es: Revisión

en: Snippet
es: Fragmento

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
es: ¿Está seguro que desea volver a la revisión de %revision-date?
