Snippets (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: View
pt: Mostrar

en: Revisions
pt: Revisões

en: Clone
pt: Clonar

en: Revert
pt: Reverter

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: Revision
pt: Revisão

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pt: Tem a certeza que pretende reverter para a revisão de %revision-date?
