Snippets (7.x-1.8) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Revisions
se: Versuvnnat
