Snippets (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন
