Snippets (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Clone
is: Klóna

en: Revision
is: Útgáfa

en: Storage
is: Geymsla
