Snippets (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Clone
lv: Klonēt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: CLICK HERE TO BROWSE AVAILABLE TOKENS
lv: KLIKŠĶINIET ŠEIT, LAI PĀRLŪKOTU PIEEJAMOS MARĶIERUS
