Snippets (7.x-1.9) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा
