Snippets (7.x-1.9) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
