Snippets (7.x-1.11) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: View
et: Kuva

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Clone
et: Klooni

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Storage
et: Ladu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?
