Snippets (7.x-1.11) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen
