snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
