snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Login
ca: Entrada

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Logout
ca: Sortir

en: Messages
ca: Missatges

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Track messages of type
ca: Fes seguiment de missatges de tipus
