snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Messages
cs: Zprávy

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
