snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Logout
gl: Saír

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
