snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
