snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Login
pl: Zaloguj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: @items enabled
pl: @items aktywne
