snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Login
ru: Логин

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Statistics
ru: Статистика

en: Logout
ru: Выход

en: Messages
ru: Сообщения

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: Tracking scope
ru: Область применения отслеживания

en: Not tracked
ru: Не отслеживается

en: @items enabled
ru: @items включены

en: Track messages of type
ru: Отслеживать типы сообщений
